Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A

Aktualności


Wycieczka w góry doskonałym prezentem dla każdego dziecka

29/05/2020, dodał: Magda Polańska czytano: 438 razy
Wielkimi krokami zbliża się Dzień Dziecka. Niezastąpionym i najbardziej wyczekiwanym prezentem dla każdego dziecka jest na pewno uwaga i czas spędzony z rodzicami.

Doskonałe warunki do aktywnie, kreatywnie i ciekawie spedzonych chwil stwarzają górskie wędrówki. Za portalem www.górydlaciebie.pl proponujemy  tym razem gorczańskie trasy, na których spotkać możemy unikatową florę i faunę, za każdym zakrętem czai się ciekawa historia owiana często legendami i podaniami.

Górskie wycieczki z dziećmi są zazwyczaj dużym wyzwaniem dla rodzica. Samo wędrowanie nie jest przecież atrakcyjne dla dziecka. Przy planowaniu rodzinnych wyjść rodzi się pytanie – gdzie pójść, żeby było interesująco i fajnie dla dziecka, żeby zachęcić je do dalszych eskapad, a jednocześnie samemu mieć trochę frajdy? Na pewno warto wybierać takie miejsca, z którymi wiążą się ciekawe, niezwykłe historie, które pobudzą wyobraźnię i zaintrygują. Idealnym rejonem dla rodzinnych wycieczek są Gorce - zachęcają Państwo Małgorzata i Jerzy z turystycznego portalu, proponując jednocześnie kilka ciekawych tras w tym regionie: "W Gorce z dziećmi".

Dołączamy się do tego polecenia! Jednocześnie przypominamy, że równie interesującą i aktrakcyjną przygodę można przeżyć odkrywając zagórzańskie skarby. Pomoże Wam w tym niezawodny zagórzański góral - Jasiek, jeśli tylko zaprosicie go na wspólną wyprawę.

Magda Polańska
fot. (ikona, slajder)  Bogdan Skrzekut