z ostatniej chwili
Informacja Wójta Gminy, począwszy od dnia 06 lipca 2020 do 31 sierpnia 2020 Urząd Gminy pracuje w godzinach od 7:00 do 15:00.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A
Biuletyn informacji publicznejPSR 2020transmisjawybory prezydentakoronawirusrodoJak zatwić sprawęSprawdź kto i gdzie odśnieżaOgłoszenia Wójtacała naprzódPlan zagospodarowania przestrzennego - interaktywna mapaProfil zaufanyinterpelacjeostrzezenia meteobadamy jakośc powietrzazoneZajęcia na orlikach - informacjeJustyna Kowalczykgmina w obiektywie.htmlGaleria zdjęćznpOdkryj Beskid WyspowyObrona cywilnae-urzaddeklaracjakanalizacja

Zwierzaki do adopcji


Zwracamy się do wszystkich mieszkańców naszej Gminy i gości odwiedzających naszą stronę internetową o włączenie się do akcji poszukiwania domów dla bezdomnych zwierząt, które obecnie znajdują się pod opieką schroniska dla bezdomnych zwierząt w Nowym Targu i Urzędu Gminy. Każdy z tych zwierzaków oczekuje na życzliwego człowieka, który zapewni mu dom w zamian za dozgonną przyjaźń. Wszystkie psy są zaszczepione i wysterylizowane. W przypadku kociąt możliwa jest sterylizacja po osiągnięcia dojrzałości przez zwierzęta.

W sprawie zwierząt do adopcji informacji udzielą pracownicy Referatu Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Gminy Mszana Dolna tel. 18 3310009 wew. 339

Poniżej prezentujemy psy do adopcji przebywające w schronisku w Nowym Targu

Pies, mały, brązowy, gładki (uszkodzone oko), 7 lat

Pies, mały, czarno-brązowy z siwym pyskiem, gładki, 8 lat

 

Zdjęcia zagubionych lub znalezionych zwierząt z terenu naszej gminy znajdują się także na Facebooku w  grupie: „Zaginione/Znalezione zwierzęta- Mszana Dolna i okolice”. Zamieszczamy tam na bieżąco ogłoszenia ze zdjęciami.