Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A

Aktualności


Justyna Kowalczyk – Tekieli zachęca do wędrówek po Beskidzie Wyspowym

05/11/2020, dodał: Magda Polańska czytano: 612 razy
W najnowszym wydaniu magazynu „Na szczycie” najbardziej znana i rozpoznawana w świecie Zagórzanka, Justyna Kowalczyk – Tekieli, proponuje wszystkim czytelnikom wycieczkę po swoich rodzinnych stronach.

Tej wiosny na nowo odkryłam rodzinny Beskid Wyspowy, pokazując go mojemu mężowi. Kacper jest nie tylko zauroczony widokami, ale i zadowolony, że na takich małych górkach można wybiegać takie przewyższenia – na łamach magazynu opowiada Mistrzyni.

Tę miłość do Beskidu Wyspowego i Gorców zdają się potwierdzać piękne zdjęcia, którymi najsłynniejsza polska biegaczka narciarska dzieli się z fanami w swoich mediach społecznościowych. Od jakiegoś czasu pojawia się w nich również oznaczenie @zagorzanskiedziedziny… Dlaczego? O tym wkrótce ;-)

Tymczasem wracamy na ścieżki wydeptane przez Multimedalistkę, która tym razem proponuje trasę długą i wymagającą, ale, jak sama mówi, na przebycie tej pętli z odpoczynkami wystarczy 10 godzin. Tyle, ile trwa listopadowy dzień.

Jaka to trasa? – odpowiedź znajdziecie w październikowym wydaniu magazynu „Na szczycie”. I niech nie zmyli Was jego tytuł „Bieszczady”. Właśnie w nim znajdziecie opis szlaku, który proponuje Justyna Kowalczyk – Tekieli. W  numerze znajdziecie również wywiad z jej mężem – Kacprem Tekielim.

Na te i inne trasy turystyczne w Beskidzie Wyspowym i Gorcach zapraszamy o każdej porze roku. Przy odrobinie szczęścia możecie podążać bezpośrednio po śladach Mistrzyni, a może nawet razem z nią…

Magda Polańska